Piesējusies tai tēmai

Ir cilvēki, kam atrast vienu īsto visam mūžam un ir cilvēki, kam nekad neatrast. Ir cilvēki, kam atrast, bet palikt kopā ar satikto, nepareizo, tomēr vienmēr zināt, kur ir tā laime (tas laikam ir visskumjāk). Vēl ir iespēja satikt, atrast, piepildīt, būt kopā, tomēr vienmēr ilgoties, vienmēr un ilgoties. Kāds mani vispār saprot? Nesen Linda man rakstīja par dzirdēto sarunu – par monogāmijas neiespējamību. Par to, ka monogāmija ir mūsdienu cilvēka izdomāta un, patiesībā, neiespējama, jo tā prasa pārāk daudz no vienkārša cilvēka. Attiecību vienai pusei nekad nebūtu jāpilda visi tai uzstādītie noteikumi..

 

Un vistrakāk ir, kad galva un sirds plīst vai pušu no tām miljons domām, kas viņās dzīvo un dzimst arvien no jauna, bet nav neviens (vai kāds), kam to pastāstīt.

3 domas par “Piesējusies tai tēmai

  1. Pieneņu vīns saka:

    Reiz kāda gudra sieviete teica, ka vajag atrast tādu cilvēku, kuru mīli, bet kurš tomēr tevi mīl vairāk/spēcīgāk. Nezinu, cik šī ideja ir pareiza, jo tad brīžiem var šķist, ka “to otru”/jebkuru citu varētu pati mīlēt spēcīgāk. Viss šajā dzīvē ir relatīvs, visu, kam ticam, piedzīvojam. Kādam laime ir atrast to vienu, kurš piepilda, samierināties, dzīvot utopijā, bet kādam citam – ehh.. klaiņot pa pasauli un no katras mīlestības paņemt pa bišķiņam. Bet klaiņot tik ilgi, līdz jūt – ir jāapstājas, jo šis “bišķiņš” ir piepildījis pasaules telpu, un tad nu viss sasmeltais ir jāsāk dot kādam citam. Tas nebūt nav vienkārši, ja ņem vērā, ka bieži nācies tikt pieviltam un pievilt.. Bet īsta mīlestība eksistē, tikai bieži mēs to nepamanām tās vienkāršībā.
    Bet, ja jau tā pavisam godīgi domājot.. rakstniekam ir nosliece piedzīvot visu, ko vien dzīve var dot. Kaut vai esot vienpatim.. tad vieglāk iedvesmoties pasaulē.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s