Laiks ir tavs

Dali laiku ar  saviem. Sargā no tiem, kuri neapzinās tavu vērtību un necenšas saprast tavu pasauli. Laika nav daudz un tā nav tikai klišeja.

Esi kopā ar cilvēkiem, kuru dēļ tu gribi būt pateicīgs. Esi blakus tiem, kas tevi novērtē un kurus spēj novērtēt pats. Saki paldies un baudi kopābūšanu. Tā nav pašsaprotama, tai jābūt apzinātai darbībai. Skaties acīs, pieskaries, pajautā otram ko nozīmīgu.

Tev vajadzētu paiet malā, censties saskatīt, ieraudzīt un apzināties savu vērtību. Nemeklēt savu spoguļattēlu otrā cilvēkā. Nekļūt pašam par otra spoguli. Mēs mēdzam aizmirst sevi. Es gribu, lai viņu vienmēr sagaida siltas vakariņas, lai dzīvoklis vienmēr ir tīrs un kārtīgs, ledusskapī ir tikai svaigi produkti. Gribu, lai nepātraukti esmu viņam skaista, aizmirstot, kā būt skaistai pašai sev. Gribu, lai viņš jūtas ērti, lai es nedarītu neko lieku, neko lieku nepateiktu. Tā nereti ir sevis aizmiršana un pazaudēšana. Savā pasaulē būtu jānes absolūta atklātība, miers un pilnveidošanās. Atrodi savu cilvēku, kad pats esi sevi apzinājies, kad zini, ko esi gatavs un spējīgs dot. Dot nevis ņemt.

_HannahLemholtPhotographyTahitianMoon2

Apsveic sevi, svini svētkus! Apsveic sevi ar to, ka tev nav bijušas ne kāzas, ne šķiršanās un svini sevi, savu pilnību. Svini laiku, ko vari veltīt sev, savam mieram un attīstībai, aicini ciemos draugus un radus to svinēt! Stāsti viņiem, ko jaunu esi sapratis par apkārt esošo pasauli par cilvēkiem, ko atklājis ikdienas sīkumos. Velti laiku tam, kam tā vienmēr pietrūcis, apsēdies uz palodzes ar mūziku, ar grāmatu, ar labu maltīti, ieraugi un esi pateicīgs. Ej dabā, ej mežā, izbrauc pilsētā ar velosipēdu sastrēguma stundā un uzsmaidi visiem automašīnu šoferiem. Svini katru savu pirmo rīta kafiju.

Svini visu, ko nekad neiedomātos svinēt. Svini visas savas maņas, savas kājas, savas rokas. Svini savus radus, draugus, savu darbu un atpūtu. Un beigās neaizmirsti pateikt paldies mammai, ka radījusi un darījusi tevi, lai arī kur viņa atrastos. Un nekad nebeidz radīt pats!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s